Založ si blog

Premiér Fico na strane ľudu, ktorý z veľkej väčšiny kričí: Vlasť si zničiť nedáme!

V momente ako sa náš premiér otočil chrbtom k mocenskej elite, otočil sa tvárou k národu… Napriek vyhrážkam, zastrašovaniu, pomyselnému nožu na krku, kope za nás i za seba. Už je náš a nezáleží na tom, či to robí aj zo zištných dôvodov, pretože momentálne sa z geopolitického hľadiska láme chlieb. A nám zostáva len veriť, že tento raz necúvne pod tlakom elity, ktorá by si najradšej privlastnila celý svet, určovala kedy má vykuknúť, či zapadnúť aj slnko, ak by to bolo čo len trošku možné. So sankciami proti Rusku to pánovi Ficovi trošinku nevyšlo, ale pevne verím, že teraz bude neoblomný.

Ako sa hovorí, pred úsvitom prichádza najtemnejšia hodina. Koľko pokrytectva a lží môže ešte zniesť tento svet? Na ticho a pasivitu už nie je čas. Mocenská elita opäť zneužila svoju moc a nástrojmi jej vlastnými – klamstvami, peniazmi, manipuláciou i zastrašovaním dovliekla Trójskeho koňa do Európy(imigrantov), čím vytvorila jednu z bojujúcich strán. Chýba ešte druhá… Prečo to elita robí? Dôvodov je viac, ale tým najdôležitejším je fakt, že iba ničením krajín sveta môžu predĺžiť život zdochýnajúceho systému, ktorý nastavili. Systému, ktorý nemá nič spoločné so spravodlivosťou, ľudskosťou, či úctou ku všetkému živému.

No horí im už pod zadkom, keďže Rusko jednoznačne odmietlo rolu mopslíka, a tak kopia chybu na chybe. Prostredníctvom svojich bruselských darmožráčov sa do pŕs bili za ľudskosť, len aby sa im podarilo čo najskôr dostať veľké množstvo imigrantov k srdcu Európy. Odrazu neexistoval žiadny systém, kontrola utečencov, nič, pretože plán bol jasný… nuž a keď ide o plán elity, tak musí isť bokom všetko. Rozum, právo, srdce i morálka. Ktovie čo všetko tým úbohým pešiakom nasľubovali prostredníctvom svojich ľudí, že boli ochotní vydať sa na takú namáhavú, dlhú cestu. Že im budú padať pečené holuby samé do úst? Že ich Nemecko a iné bohaté krajiny Európy vítajú s otvorenou náručou? Zrejme niečo také, keďže ich iné krajiny absolútne nezaujímali. No teraz nastal problém… veľký problém, pretože mocenská elita potrebuje týchto imigrantov „spravodlivo“ prerozdeliť po celej Európe.

Odrazu už je možné tých úbožiakov poslať niekam, kam ísť nechcú. Je to humánne, lebo to povedal kto? Juncker? Merkelová? Mocenská elita? Táto ich invázia, či predovšetkým útok na uvedomelých občanov Európy, ktorej cieľom je vyvolať chaos, strach, násilie je už tak priehľadná, že sa ju ani nepokúšajú maskovať. Zradili!! Nie len nás, Slovákov, ale celú Európu… Zem! Masky ľudskosti, ktoré si navalili na tváre ako šibnutím čarovného prútika vystriedalo vydieranie a trestanie krajiny EÚ, ktoré nesúhlasia s „humánnym, ľudským“ prerozdelením. Kladú nôž na krk lídrom krajín, ktorí sa pokúšajú hájiť záujmy svojho národa, pretože už aj inštinktívne musia cítiť, že ich ženú do kúta, z ktorého existuje iba jedna cesta. Kráčať s ľudom…

Na záver už len napíšem, že nie som nejaký Ficov fanúšik, ale naučila som sa nie len odpusteniu, ale aj životu v prítomnej chvíli. Nedovoľme minulosti určovať našu budúcnosť! Čo bolo, bolo… Nezabúdajme na to, prečo sme prišli na túto Zem… Prišli sme žiť! Naučiť sa pochopeniu, odpusteniu i súcitu. Nestrácajme viac sami seba v nenávisti, ale sa pokúsme pochopiť, že všetko malo svoj zmysel. Ekonomicky nás zotročili? Okradli? Dobre! Malo to tak byť! Mali sme dostať facky, mali sme dostať kopance, pľuvance do tváre, aby sme teraz mohli vstať z dna a vystúpiť nahor. Zdá sa vám to nemožné, keď si obzriete súčasnú situáciu vo svete? To sa len na povrch predierajú dávne i dnešné klamstvá, ktorými je zamorený svet, planéta… všetko to temné, bolestivé, čo sa nahromadilo za celé veky, musí vyliezť na povrch, byť odhalené a následne začlenené. :o) Nemajte strach, no buďte pozorní… Ak sa spoločnosť dostala to takého štádia, znamená to jedno: že sme dostatočne silní, aby sme v tejto skúške obstáli. Spoločne…   

„Najslušnejší“ a zároveň „najšikovnejší“ vyšetrovatelia v dejinách ľudstva opäť v uliciach

16.11.2018

Klobúk dole pred touto mládežou, ktorá s takou ľahkosťou dokáže obviňovať a súdiť bez dôkazov, no i vyvodzovať dôsledky z nedokázaného previnenia. Nepátrala som po tom, či sa to už viac »

Dokáže sa Slovensko zbaviť trójskeho koňa v prezidentskom paláci?

18.04.2018

Chcela by som veriť, že áno. Čím skôr, tým lepšie pre slovenský národ i našu milovanú krajinu. Keď som sa pred pár sekundami prihlasovala na svoj blog, oči mi padli na jedinú vetu, ktorú viac »

Otvorený list Veľvyslanectvu Ruskej Federácie na Slovensku

27.03.2018

Vážený pán veľvyslanec Alexey Leonidovič Fedotov, vážené dámy a páni diplomati! Dovoľujem si Vám touto cestou napísať pár riadkov, o ktorých som presvedčená, že ich rovnako cítia aj viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 23:48

Šlo o teroristický útok, pri ktorom zahynuli najmenej dvaja ľudia, ale niektoré zdroje hovoria až o štyroch mŕtvych.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 333340x
Priemerná čítanosť článkov: 11494x

Autor blogu

Kategórie