Založ si blog

Premiér Fico na strane ľudu, ktorý z veľkej väčšiny kričí: Vlasť si zničiť nedáme!

V momente ako sa náš premiér otočil chrbtom k mocenskej elite, otočil sa tvárou k národu… Napriek vyhrážkam, zastrašovaniu, pomyselnému nožu na krku, kope za nás i za seba. Už je náš a nezáleží na tom, či to robí aj zo zištných dôvodov, pretože momentálne sa z geopolitického hľadiska láme chlieb. A nám zostáva len veriť, že tento raz necúvne pod tlakom elity, ktorá by si najradšej privlastnila celý svet, určovala kedy má vykuknúť, či zapadnúť aj slnko, ak by to bolo čo len trošku možné. So sankciami proti Rusku to pánovi Ficovi trošinku nevyšlo, ale pevne verím, že teraz bude neoblomný.

Ako sa hovorí, pred úsvitom prichádza najtemnejšia hodina. Koľko pokrytectva a lží môže ešte zniesť tento svet? Na ticho a pasivitu už nie je čas. Mocenská elita opäť zneužila svoju moc a nástrojmi jej vlastnými – klamstvami, peniazmi, manipuláciou i zastrašovaním dovliekla Trójskeho koňa do Európy(imigrantov), čím vytvorila jednu z bojujúcich strán. Chýba ešte druhá… Prečo to elita robí? Dôvodov je viac, ale tým najdôležitejším je fakt, že iba ničením krajín sveta môžu predĺžiť život zdochýnajúceho systému, ktorý nastavili. Systému, ktorý nemá nič spoločné so spravodlivosťou, ľudskosťou, či úctou ku všetkému živému.

No horí im už pod zadkom, keďže Rusko jednoznačne odmietlo rolu mopslíka, a tak kopia chybu na chybe. Prostredníctvom svojich bruselských darmožráčov sa do pŕs bili za ľudskosť, len aby sa im podarilo čo najskôr dostať veľké množstvo imigrantov k srdcu Európy. Odrazu neexistoval žiadny systém, kontrola utečencov, nič, pretože plán bol jasný… nuž a keď ide o plán elity, tak musí isť bokom všetko. Rozum, právo, srdce i morálka. Ktovie čo všetko tým úbohým pešiakom nasľubovali prostredníctvom svojich ľudí, že boli ochotní vydať sa na takú namáhavú, dlhú cestu. Že im budú padať pečené holuby samé do úst? Že ich Nemecko a iné bohaté krajiny Európy vítajú s otvorenou náručou? Zrejme niečo také, keďže ich iné krajiny absolútne nezaujímali. No teraz nastal problém… veľký problém, pretože mocenská elita potrebuje týchto imigrantov „spravodlivo“ prerozdeliť po celej Európe.

Odrazu už je možné tých úbožiakov poslať niekam, kam ísť nechcú. Je to humánne, lebo to povedal kto? Juncker? Merkelová? Mocenská elita? Táto ich invázia, či predovšetkým útok na uvedomelých občanov Európy, ktorej cieľom je vyvolať chaos, strach, násilie je už tak priehľadná, že sa ju ani nepokúšajú maskovať. Zradili!! Nie len nás, Slovákov, ale celú Európu… Zem! Masky ľudskosti, ktoré si navalili na tváre ako šibnutím čarovného prútika vystriedalo vydieranie a trestanie krajiny EÚ, ktoré nesúhlasia s „humánnym, ľudským“ prerozdelením. Kladú nôž na krk lídrom krajín, ktorí sa pokúšajú hájiť záujmy svojho národa, pretože už aj inštinktívne musia cítiť, že ich ženú do kúta, z ktorého existuje iba jedna cesta. Kráčať s ľudom…

Na záver už len napíšem, že nie som nejaký Ficov fanúšik, ale naučila som sa nie len odpusteniu, ale aj životu v prítomnej chvíli. Nedovoľme minulosti určovať našu budúcnosť! Čo bolo, bolo… Nezabúdajme na to, prečo sme prišli na túto Zem… Prišli sme žiť! Naučiť sa pochopeniu, odpusteniu i súcitu. Nestrácajme viac sami seba v nenávisti, ale sa pokúsme pochopiť, že všetko malo svoj zmysel. Ekonomicky nás zotročili? Okradli? Dobre! Malo to tak byť! Mali sme dostať facky, mali sme dostať kopance, pľuvance do tváre, aby sme teraz mohli vstať z dna a vystúpiť nahor. Zdá sa vám to nemožné, keď si obzriete súčasnú situáciu vo svete? To sa len na povrch predierajú dávne i dnešné klamstvá, ktorými je zamorený svet, planéta… všetko to temné, bolestivé, čo sa nahromadilo za celé veky, musí vyliezť na povrch, byť odhalené a následne začlenené. :o) Nemajte strach, no buďte pozorní… Ak sa spoločnosť dostala to takého štádia, znamená to jedno: že sme dostatočne silní, aby sme v tejto skúške obstáli. Spoločne…   

Cenzúra, blokovanie, kontrola, špehovanie, odpočúvanie „Nepohodlných“

11.04.2016

Kto má právo určovať čo je vhodné... čo je pravdou... čo by sa ľudia mali, alebo naopak nemali dozvedieť? Kto má ten čarovný kľúčik od truhlice takej moci? Prečo by tí „nehodní“, viac »

Bruselskí myslitelia sa opäť prekonávajú a prichádzajú s excelentným návrhom

06.04.2016

Keďže doterajšia azylová politika EÚ vraj zlyhala, tak prichádza Európska komisia s novým, vylepšeným riešením utečeneckej krízy. Podľa tohto návrhu by boli migranti na základe „distribučného viac »

Zmätený národ tápa. .. hľadá, kde je vlastne sever

20.03.2016

„Existujú dve rôzne pojatia dejín: prvé je oficiálne, lživé a bežne sa vyučuje na školách. Tým druhým sú tajné dejiny ľudstva, ktoré ukrývajú pravé príčiny svetových udalostí.“ viac »

Myanmar President

Mjanmarský prezident Tchin Ťjo sa vzdal funkcie

21.03.2018 07:18

V súlade s mjanmarskou ústavou z roku 2008 bude už do siedmich dní známy jeho nástupca v úrade.

Uber

Autopilot v taxíku Uberu nemal šancu, chodkyňa si smrť zavinila

21.03.2018 07:00

Videozáznam smrteľnej nehody, pri ktorej autonómne riadené vozidlo zabilo chodkyňu, podľa polície ukazuje, že žena náhle vstúpila autu do cesty.

vojaci, USA, NATO, armáda

Veliteľstvo NATO pre rýchle presuny vznikne v juhonemeckom Ulme

21.03.2018 06:58

NATO podľa agentúry DPA pripravuje posilňovanie svojich štruktúr, pretože považuje politiku Ruska za agresívnu.

Austin, bomba, explózia

V texaskom Austine došlo k ďalšiemu výbuchu, zranenia utrpela jedna osoba

21.03.2018 06:25

Od 2. marca došlo v Austine a jeho okolí už k dovedna už šiestim explóziám.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 252383x
Priemerná čítanosť článkov: 9707x

Autor blogu

Kategórie