Založ si blog

Alenka v ríši bláznov. ..

Vojny, Arabská jar, farebné revolúcie, prevraty, vraždy nepohodlných… Koho sú to diela? Mená sa z masmédií nedozvieme, veď im patrí takmer celý svet spolu s patentom na pravdu. No tá pravda smrdí a ja túžim prekričať tie lži… Aspoň nepatrným prispením poodhaliť systematické vymývanie mozgov, pretože teraz je na rane niečo, čo je môjmu srdcu neskutočne drahé. Milovaná, drahá Európa!… Čo ti to spravili?? Tí, čo ťa mali chrániť, zveľaďovať, viesť k prospechu… jednoducho zradili! Bez hanby ti do chrbta dýku vrazili. Nemecko už potichu krváca a oni sa nám napriek tomu pokúšajú zapchať ústa hrčou dokrútenej, špinavej pravdy. Kážu o morálke, humanite, spoluzodpovednosti… a vinníci, ktorí skutočnú zodpovednosť majú sa len z bezpečnej diaľky chechtajú a pokračujú vo svojich ničivých plánoch.

Koľko krát nás už oklamali?? Prostredníctvom médií mozgy vymývali? Stačí sa otočiť, o pár rokov dozadu čas pretočiť… tie krvavé stopy nezmaže ani čas. Bolo toho ešte málo, aby sme pochopili, že zapredané médiá sú skvelým prostriedkom šírenia moci nad bežným občanom? Že dokážu ako šibnutím čarovného prútika lož prekrútiť na pravdu? Je to hra ilúzií… klam. Bývalá Juhoslávia… Irak… Afganistan… Lýbia… Ukrajina. Falošné zámienky bombardovania, falošná demokratizácia krajín, falošná humanita. Pravda? Bolo to ničenie, deštrukcia, strach. Sfúkli sviečku, sfúkli svetlo! Zostala tma…

A možno niektorí z vás ešte nepostrehli, že v súčasnej dobe sa tá prekrásna, falošná humanita nastoľuje v našej milovanej Európe… Pre niekoho nenápadne, pre iných už celkom zreteľne viditeľná vojna proti európskym národom. Riadený chaos… s veľkorysým povolením „vážených“ bruselských bláznov, ktorí nie a nie pochopiť, že sa tu hrá priveľmi špinavá hra s Európou, s národmi, ktoré v nej celé stáročia žili a žijú… s hodnotami, ktoré si ich obyvatelia nosia hlboko vo svojich srdciach, s našou pôdou, ktorú zatiaľ ešte môžeme cítiť pod nohami. A možno to aj vedia a chápu, ale zapredali nielen nás, ale aj svoju dušu. A ja… sledujem to s vypleštenými očami ako dve tlačené OO a štípem sa do ruky, aby som sa konečne prebudila z toho čudného sna, v ktorom som sa stala Alenkou v ríši bláznov, kričiacou na tie temné postavy bez kontúr i srdca:

„Zradil ste nás! Klamete! Zahrávate sa s osudom nielen našej vlasti, ale celej Európy, planéty, prírody… Kto? Kto nám môže prikázať odvrátiť sa od historickej pamäti, uznávaných hodnôt rodiny, túžby po teple skutočného domova, našich stáročia dávnych tradícií, kultúry, či viery? Prečo? Lebo prichádza nový rád? Ten váš rád riadeného chaosu, ktorý má byť našou záhubou si strčte za klobúk! Nevymývajte ľuďom mozgy vašim apelovaním na ich charakter a morálku, keď nemáte ani poňatia čo tie slová znamenajú! Chápem, že imigranti sú len vaši pešiaci a OBEŤ, ale to ešte neznamená, že sa obetujeme aj MY! Za seba poviem: nikdy! Za národ? Počkajte si, ten vám odpovie sám… Európa krváca, no srdce ešte bije! Pozerajte dobre šedivé, temné kreatúry. Vidíte do malé Slovensko? Česko? Maďarsko? Tí ľudia sú pokorní, zniesli veľa… ale vlasť si zobrať nedajú!“

Táto doba urobila zo slova vlastenec nadávku, no práve vlastenectvo robí národ silným, odvážnym a neporaziteľným. My sme Slovania a nehanbime sa byť vlastencami! Vlastenec je predsa človek, ktorý prejavuje lásku k vlasti a národu. Je vari niečo na tom zlé? Rusi sú naši bratia, tak ich podporme aspoň vo vlastných srdciach a myšlienkach, pretože jediná možnosť ako Európu zachrániť je nastolenie poriadku v Sýrii a odovzdanie moci do rúk legitímnej vlády. Že to mocenskej elite nevyhovuje je pochopiteľné, keďže tam ten chaos sami vyprodukovali, aby mohli pohodlne drancovať krajinu, ale aj v správny moment zaplaviť Európu obrovskou vlnou imigrantov. Nuž a EÚ prekrásne spolupracuje riadiac sa heslom: „čím horšie, tým lepšie“.

Zapredanci spolu s masmédiami, ktoré vám patria, môžete si tie vaše vykonštruované lži obaliť aj do piatich vrstiev pozlátka, vždy ostanú lžami. „Ťažko sa hovorí s hluchými, veľmi ťažko sa ukazuje pravda slepým… A najhoršie je, dohadovať sa s idiotmi.“ Putin

„Najslušnejší“ a zároveň „najšikovnejší“ vyšetrovatelia v dejinách ľudstva opäť v uliciach

16.11.2018

Klobúk dole pred touto mládežou, ktorá s takou ľahkosťou dokáže obviňovať a súdiť bez dôkazov, no i vyvodzovať dôsledky z nedokázaného previnenia. Nepátrala som po tom, či sa to už viac »

Dokáže sa Slovensko zbaviť trójskeho koňa v prezidentskom paláci?

18.04.2018

Chcela by som veriť, že áno. Čím skôr, tým lepšie pre slovenský národ i našu milovanú krajinu. Keď som sa pred pár sekundami prihlasovala na svoj blog, oči mi padli na jedinú vetu, ktorú viac »

Otvorený list Veľvyslanectvu Ruskej Federácie na Slovensku

27.03.2018

Vážený pán veľvyslanec Alexey Leonidovič Fedotov, vážené dámy a páni diplomati! Dovoľujem si Vám touto cestou napísať pár riadkov, o ktorých som presvedčená, že ich rovnako cítia aj viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 23:48

Šlo o teroristický útok, pri ktorom zahynuli najmenej dvaja ľudia, ale niektoré zdroje hovoria až o štyroch mŕtvych.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 333332x
Priemerná čítanosť článkov: 11494x

Autor blogu

Kategórie