Založ si blog

Alenka v ríši bláznov. ..

Vojny, Arabská jar, farebné revolúcie, prevraty, vraždy nepohodlných… Koho sú to diela? Mená sa z masmédií nedozvieme, veď im patrí takmer celý svet spolu s patentom na pravdu. No tá pravda smrdí a ja túžim prekričať tie lži… Aspoň nepatrným prispením poodhaliť systematické vymývanie mozgov, pretože teraz je na rane niečo, čo je môjmu srdcu neskutočne drahé. Milovaná, drahá Európa!… Čo ti to spravili?? Tí, čo ťa mali chrániť, zveľaďovať, viesť k prospechu… jednoducho zradili! Bez hanby ti do chrbta dýku vrazili. Nemecko už potichu krváca a oni sa nám napriek tomu pokúšajú zapchať ústa hrčou dokrútenej, špinavej pravdy. Kážu o morálke, humanite, spoluzodpovednosti… a vinníci, ktorí skutočnú zodpovednosť majú sa len z bezpečnej diaľky chechtajú a pokračujú vo svojich ničivých plánoch.

Koľko krát nás už oklamali?? Prostredníctvom médií mozgy vymývali? Stačí sa otočiť, o pár rokov dozadu čas pretočiť… tie krvavé stopy nezmaže ani čas. Bolo toho ešte málo, aby sme pochopili, že zapredané médiá sú skvelým prostriedkom šírenia moci nad bežným občanom? Že dokážu ako šibnutím čarovného prútika lož prekrútiť na pravdu? Je to hra ilúzií… klam. Bývalá Juhoslávia… Irak… Afganistan… Lýbia… Ukrajina. Falošné zámienky bombardovania, falošná demokratizácia krajín, falošná humanita. Pravda? Bolo to ničenie, deštrukcia, strach. Sfúkli sviečku, sfúkli svetlo! Zostala tma…

A možno niektorí z vás ešte nepostrehli, že v súčasnej dobe sa tá prekrásna, falošná humanita nastoľuje v našej milovanej Európe… Pre niekoho nenápadne, pre iných už celkom zreteľne viditeľná vojna proti európskym národom. Riadený chaos… s veľkorysým povolením „vážených“ bruselských bláznov, ktorí nie a nie pochopiť, že sa tu hrá priveľmi špinavá hra s Európou, s národmi, ktoré v nej celé stáročia žili a žijú… s hodnotami, ktoré si ich obyvatelia nosia hlboko vo svojich srdciach, s našou pôdou, ktorú zatiaľ ešte môžeme cítiť pod nohami. A možno to aj vedia a chápu, ale zapredali nielen nás, ale aj svoju dušu. A ja… sledujem to s vypleštenými očami ako dve tlačené OO a štípem sa do ruky, aby som sa konečne prebudila z toho čudného sna, v ktorom som sa stala Alenkou v ríši bláznov, kričiacou na tie temné postavy bez kontúr i srdca:

„Zradil ste nás! Klamete! Zahrávate sa s osudom nielen našej vlasti, ale celej Európy, planéty, prírody… Kto? Kto nám môže prikázať odvrátiť sa od historickej pamäti, uznávaných hodnôt rodiny, túžby po teple skutočného domova, našich stáročia dávnych tradícií, kultúry, či viery? Prečo? Lebo prichádza nový rád? Ten váš rád riadeného chaosu, ktorý má byť našou záhubou si strčte za klobúk! Nevymývajte ľuďom mozgy vašim apelovaním na ich charakter a morálku, keď nemáte ani poňatia čo tie slová znamenajú! Chápem, že imigranti sú len vaši pešiaci a OBEŤ, ale to ešte neznamená, že sa obetujeme aj MY! Za seba poviem: nikdy! Za národ? Počkajte si, ten vám odpovie sám… Európa krváca, no srdce ešte bije! Pozerajte dobre šedivé, temné kreatúry. Vidíte do malé Slovensko? Česko? Maďarsko? Tí ľudia sú pokorní, zniesli veľa… ale vlasť si zobrať nedajú!“

Táto doba urobila zo slova vlastenec nadávku, no práve vlastenectvo robí národ silným, odvážnym a neporaziteľným. My sme Slovania a nehanbime sa byť vlastencami! Vlastenec je predsa človek, ktorý prejavuje lásku k vlasti a národu. Je vari niečo na tom zlé? Rusi sú naši bratia, tak ich podporme aspoň vo vlastných srdciach a myšlienkach, pretože jediná možnosť ako Európu zachrániť je nastolenie poriadku v Sýrii a odovzdanie moci do rúk legitímnej vlády. Že to mocenskej elite nevyhovuje je pochopiteľné, keďže tam ten chaos sami vyprodukovali, aby mohli pohodlne drancovať krajinu, ale aj v správny moment zaplaviť Európu obrovskou vlnou imigrantov. Nuž a EÚ prekrásne spolupracuje riadiac sa heslom: „čím horšie, tým lepšie“.

Zapredanci spolu s masmédiami, ktoré vám patria, môžete si tie vaše vykonštruované lži obaliť aj do piatich vrstiev pozlátka, vždy ostanú lžami. „Ťažko sa hovorí s hluchými, veľmi ťažko sa ukazuje pravda slepým… A najhoršie je, dohadovať sa s idiotmi.“ Putin

Dokáže sa Slovensko zbaviť trójskeho koňa v prezidentskom paláci?

18.04.2018

Chcela by som veriť, že áno. Čím skôr, tým lepšie pre slovenský národ i našu milovanú krajinu. Keď som sa pred pár sekundami prihlasovala na svoj blog, oči mi padli na jedinú vetu, ktorú viac »

Otvorený list Veľvyslanectvu Ruskej Federácie na Slovensku

27.03.2018

Vážený pán veľvyslanec Alexey Leonidovič Fedotov, vážené dámy a páni diplomati! Dovoľujem si Vám touto cestou napísať pár riadkov, o ktorých som presvedčená, že ich rovnako cítia aj viac »

Cenzúra, blokovanie, kontrola, špehovanie, odpočúvanie „Nepohodlných“

11.04.2016

Kto má právo určovať čo je vhodné... čo je pravdou... čo by sa ľudia mali, alebo naopak nemali dozvedieť? Kto má ten čarovný kľúčik od truhlice takej moci? Prečo by tí „nehodní“, viac »

nafta, benzín, palivá

Cena ropy Brent stúpla na nové štvorročné maximum

25.09.2018 20:18

Cena severomorskej ropy Brent sa počas utorňajšieho obchodovania vyšplhala na nové štvorročné maximum, prekročila 82 dolárov za barel.

javorový list, tráva, mráz, ľad

Slovensko čaká studená noc, ortuť teplomera klesne na mínus šesť

25.09.2018 19:56

Zaujímavosťou je podľa meteorológov tlaková výš, ktorá je na túto ročnú dobu nezvyčajne mohutná.

Marian Kotleba, Kotleba, ľsns,

Obžalobu na Kotlebu za kontroverzné šeky bude riešiť Najvyšší súd

25.09.2018 18:58

Šéfa ĽSNS obvinili pre darovanie šekov chudobným rodinám so sumou 1488 eur.

vlada, sakova,

Saková sa opäť pokúsi presadiť nové pravidlá výberu policajného prezidenta

25.09.2018 18:46

Zmeny čakajú aj policajnú inšpekciu. Navrhovaná novela počíta s vytvorením Úradu inšpekčnej služby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 318409x
Priemerná čítanosť článkov: 11372x

Autor blogu

Kategórie