Založ si blog

Alenka v ríši bláznov. ..

Vojny, Arabská jar, farebné revolúcie, prevraty, vraždy nepohodlných… Koho sú to diela? Mená sa z masmédií nedozvieme, veď im patrí takmer celý svet spolu s patentom na pravdu. No tá pravda smrdí a ja túžim prekričať tie lži… Aspoň nepatrným prispením poodhaliť systematické vymývanie mozgov, pretože teraz je na rane niečo, čo je môjmu srdcu neskutočne drahé. Milovaná, drahá Európa!… Čo ti to spravili?? Tí, čo ťa mali chrániť, zveľaďovať, viesť k prospechu… jednoducho zradili! Bez hanby ti do chrbta dýku vrazili. Nemecko už potichu krváca a oni sa nám napriek tomu pokúšajú zapchať ústa hrčou dokrútenej, špinavej pravdy. Kážu o morálke, humanite, spoluzodpovednosti… a vinníci, ktorí skutočnú zodpovednosť majú sa len z bezpečnej diaľky chechtajú a pokračujú vo svojich ničivých plánoch.

Koľko krát nás už oklamali?? Prostredníctvom médií mozgy vymývali? Stačí sa otočiť, o pár rokov dozadu čas pretočiť… tie krvavé stopy nezmaže ani čas. Bolo toho ešte málo, aby sme pochopili, že zapredané médiá sú skvelým prostriedkom šírenia moci nad bežným občanom? Že dokážu ako šibnutím čarovného prútika lož prekrútiť na pravdu? Je to hra ilúzií… klam. Bývalá Juhoslávia… Irak… Afganistan… Lýbia… Ukrajina. Falošné zámienky bombardovania, falošná demokratizácia krajín, falošná humanita. Pravda? Bolo to ničenie, deštrukcia, strach. Sfúkli sviečku, sfúkli svetlo! Zostala tma…

A možno niektorí z vás ešte nepostrehli, že v súčasnej dobe sa tá prekrásna, falošná humanita nastoľuje v našej milovanej Európe… Pre niekoho nenápadne, pre iných už celkom zreteľne viditeľná vojna proti európskym národom. Riadený chaos… s veľkorysým povolením „vážených“ bruselských bláznov, ktorí nie a nie pochopiť, že sa tu hrá priveľmi špinavá hra s Európou, s národmi, ktoré v nej celé stáročia žili a žijú… s hodnotami, ktoré si ich obyvatelia nosia hlboko vo svojich srdciach, s našou pôdou, ktorú zatiaľ ešte môžeme cítiť pod nohami. A možno to aj vedia a chápu, ale zapredali nielen nás, ale aj svoju dušu. A ja… sledujem to s vypleštenými očami ako dve tlačené OO a štípem sa do ruky, aby som sa konečne prebudila z toho čudného sna, v ktorom som sa stala Alenkou v ríši bláznov, kričiacou na tie temné postavy bez kontúr i srdca:

„Zradil ste nás! Klamete! Zahrávate sa s osudom nielen našej vlasti, ale celej Európy, planéty, prírody… Kto? Kto nám môže prikázať odvrátiť sa od historickej pamäti, uznávaných hodnôt rodiny, túžby po teple skutočného domova, našich stáročia dávnych tradícií, kultúry, či viery? Prečo? Lebo prichádza nový rád? Ten váš rád riadeného chaosu, ktorý má byť našou záhubou si strčte za klobúk! Nevymývajte ľuďom mozgy vašim apelovaním na ich charakter a morálku, keď nemáte ani poňatia čo tie slová znamenajú! Chápem, že imigranti sú len vaši pešiaci a OBEŤ, ale to ešte neznamená, že sa obetujeme aj MY! Za seba poviem: nikdy! Za národ? Počkajte si, ten vám odpovie sám… Európa krváca, no srdce ešte bije! Pozerajte dobre šedivé, temné kreatúry. Vidíte do malé Slovensko? Česko? Maďarsko? Tí ľudia sú pokorní, zniesli veľa… ale vlasť si zobrať nedajú!“

Táto doba urobila zo slova vlastenec nadávku, no práve vlastenectvo robí národ silným, odvážnym a neporaziteľným. My sme Slovania a nehanbime sa byť vlastencami! Vlastenec je predsa človek, ktorý prejavuje lásku k vlasti a národu. Je vari niečo na tom zlé? Rusi sú naši bratia, tak ich podporme aspoň vo vlastných srdciach a myšlienkach, pretože jediná možnosť ako Európu zachrániť je nastolenie poriadku v Sýrii a odovzdanie moci do rúk legitímnej vlády. Že to mocenskej elite nevyhovuje je pochopiteľné, keďže tam ten chaos sami vyprodukovali, aby mohli pohodlne drancovať krajinu, ale aj v správny moment zaplaviť Európu obrovskou vlnou imigrantov. Nuž a EÚ prekrásne spolupracuje riadiac sa heslom: „čím horšie, tým lepšie“.

Zapredanci spolu s masmédiami, ktoré vám patria, môžete si tie vaše vykonštruované lži obaliť aj do piatich vrstiev pozlátka, vždy ostanú lžami. „Ťažko sa hovorí s hluchými, veľmi ťažko sa ukazuje pravda slepým… A najhoršie je, dohadovať sa s idiotmi.“ Putin

Cenzúra, blokovanie, kontrola, špehovanie, odpočúvanie „Nepohodlných“

11.04.2016

Kto má právo určovať čo je vhodné... čo je pravdou... čo by sa ľudia mali, alebo naopak nemali dozvedieť? Kto má ten čarovný kľúčik od truhlice takej moci? Prečo by tí „nehodní“, viac »

Bruselskí myslitelia sa opäť prekonávajú a prichádzajú s excelentným návrhom

06.04.2016

Keďže doterajšia azylová politika EÚ vraj zlyhala, tak prichádza Európska komisia s novým, vylepšeným riešením utečeneckej krízy. Podľa tohto návrhu by boli migranti na základe „distribučného viac »

Zmätený národ tápa. .. hľadá, kde je vlastne sever

20.03.2016

„Existujú dve rôzne pojatia dejín: prvé je oficiálne, lživé a bežne sa vyučuje na školách. Tým druhým sú tajné dejiny ľudstva, ktoré ukrývajú pravé príčiny svetových udalostí.“ viac »

Myanmar President

Mjanmarský prezident Tchin Ťjo sa vzdal funkcie

21.03.2018 07:18

V súlade s mjanmarskou ústavou z roku 2008 bude už do siedmich dní známy jeho nástupca v úrade.

Uber

Autopilot v taxíku Uberu nemal šancu, chodkyňa si smrť zavinila

21.03.2018 07:00

Videozáznam smrteľnej nehody, pri ktorej autonómne riadené vozidlo zabilo chodkyňu, podľa polície ukazuje, že žena náhle vstúpila autu do cesty.

vojaci, USA, NATO, armáda

Veliteľstvo NATO pre rýchle presuny vznikne v juhonemeckom Ulme

21.03.2018 06:58

NATO podľa agentúry DPA pripravuje posilňovanie svojich štruktúr, pretože považuje politiku Ruska za agresívnu.

Austin, bomba, explózia

V texaskom Austine došlo k ďalšiemu výbuchu, zranenia utrpela jedna osoba

21.03.2018 06:25

Od 2. marca došlo v Austine a jeho okolí už k dovedna už šiestim explóziám.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 252379x
Priemerná čítanosť článkov: 9707x

Autor blogu

Kategórie