Založ si blog

A teraz sa bojte hlupáci! !! Parížom terorizmus a masakry nekončia!

Včera šéf CIA John Brennan varoval, že takzvaný Islamský štát môže pripravovať ďalšie teroristické akcie. Myslím, že by sme mu mali veriť… On zrejme pozná útočníkov veľmi dobre: Bojte sa, hnevajte sa, lebo teror prichádza. Snáď vám neprekáža, že to my sme ho priniesli, rovnako ako inváziu imigrantov. Nech žije elita!

Toto je naša najväčšia nemohúcosť… za celé veky sme sa nenaučili, že jedna strana je aj útočník aj mierotvorca. Vyvolá konflikt, aby ho vzápätí uhasil. Vrcholní predstavitelia ako Holland, Merkelová, Obama, Juncker, Stoltenberg, Pan Ki-mun a ďalší označili teroristické útoky v Paríži za hodné opovrhnutia. Aspoň že tak…, že opovrhujú sami sebou, lebo na tom celom majú aj oni svoju zásluhu.

Väčšiu, či menšiu. Ako bábky, ktorým niekto poťahuje za motúzy, ako cvičené opice, ktorým vymyli mozog a srdce otrávili jedovatým šípom. Mocenská elita naplánovala inváziu imigrantov, naplánovala teroristické útoky v Európe… Aké milé od nich, že nás dopredu varujú, že Paríž bude mať ďalšie pokračovania. Len sa bojte hlupáci, nenáviďte teroristov, ktorých sme vlastne vytvorili my… ISIL je naše úžasné dieťatko, ktoré občas vystrkuje rožky. A hlavne Európa: nakupujte zbrane, čo najviac zbraní spoza mláky, aby ste sa mohli cítiť bezpečnejšie. Veď my vás už ochránime vy naše ustráchané ovečky… Dúfam, že vám neprekáža, že vyzbrojíme obe strany. Biznis je biznis. Vždy sme to tak robili, tak nebudeme teraz niečo meniť…

Svet je ako jedna veľká šachovnica, no my nepoznáme pravidlá hry. Sme priveľmi slepí, priveľmi hluchí… priveľmi oklamaní, aby sme boli schopní za všetkou tou biedou, cynizmom, pokrytectvom a strachom uvidieť pravdu…svetlo. Prečo nechceli, aby sme videli mŕtvych na východe Ukrajiny? Prekrývali nám oči čiernou páskou, keď humanitárne bombardovali Juhosláviu, ničili Irak, Lýbiu, Sýriu. Ak sme chceli vedieť pravdu, museli sme za ňou poctivo kráčať a hľadať ju, lebo v týchto prípadoch nám ju nikto nepoložil pred oči ako na tácke.

Celé roky nám vymývajú mozgy prostredníctvom masmédií, mimovládnych organizácií a lži nám vtĺkajú do hláv ako pravdy. Vyvolávajú v nás pocity viny, spoluzodpovednosti, či nenávisti v ten správny moment… no keď nechcú aby sme prejavili súcit, ľudskosť… naučia nás aj zatvárať oči nad nešťastím nehodných, zapchávať si uši nad plačom hladujúcich detí, zmeniť srdcia na kameň, aby nám nepukli od pohľadu na všetku tú krv okolo. Toto sme sa naučili, aby sme boli dobrou potravou pre parazity. Parazity ľudskej duše…Dajme pozor, aby nás nezmanipulovali tak, že sa z nás stane jedna z bojujúcich strán, pretože práve o to elite ide… aby sme sa navzájom nenávideli, klbčili, šírili medzi sebou náboženskú nenávisť. Náboženstvo v dejinách vždy veľmi dobre poslúžilo ako zámienka na vyvolanie vojnového konfliktu.

 

Prečo vravíme áno, keď srdce túži zakričať nie? Prečo kráčame cestou, ktorú nám niekto iný určil a vyšliapal? Prečo veríme niekomu, kto z našich životov urobil lož? Niekomu, kto na nás parazituje, okráda nás, ničí krajiny… do pahreby fúka tak silno, aby zhorelo všetko to čo zhorieť má? Záujem mocných sveta nie je náš záujem… Naozaj musíme opäť pocítiť pachuť vojny, aby sme vedeli oceniť pokojný život v mieri?

Skôr ako budeme chcieť zmeniť svet, musíme najskôr zmeniť sami seba. Neživiť viac parazity našou bolesťou, slzami, nešťastím, či strachom, ktoré vyvolávajú svojimi činmi, ktoré naplánovali… Dovoľme nášmu svetlu svietiť ako maják pre tých, ktorí ešte blúdia.. :o)

 

 

„Najslušnejší“ a zároveň „najšikovnejší“ vyšetrovatelia v dejinách ľudstva opäť v uliciach

16.11.2018

Klobúk dole pred touto mládežou, ktorá s takou ľahkosťou dokáže obviňovať a súdiť bez dôkazov, no i vyvodzovať dôsledky z nedokázaného previnenia. Nepátrala som po tom, či sa to už viac »

Dokáže sa Slovensko zbaviť trójskeho koňa v prezidentskom paláci?

18.04.2018

Chcela by som veriť, že áno. Čím skôr, tým lepšie pre slovenský národ i našu milovanú krajinu. Keď som sa pred pár sekundami prihlasovala na svoj blog, oči mi padli na jedinú vetu, ktorú viac »

Otvorený list Veľvyslanectvu Ruskej Federácie na Slovensku

27.03.2018

Vážený pán veľvyslanec Alexey Leonidovič Fedotov, vážené dámy a páni diplomati! Dovoľujem si Vám touto cestou napísať pár riadkov, o ktorých som presvedčená, že ich rovnako cítia aj viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 23:48

Šlo o teroristický útok, pri ktorom zahynuli najmenej dvaja ľudia, ale niektoré zdroje hovoria až o štyroch mŕtvych.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 333330x
Priemerná čítanosť článkov: 11494x

Autor blogu

Kategórie