Založ si blog

A teraz sa bojte hlupáci! !! Parížom terorizmus a masakry nekončia!

Včera šéf CIA John Brennan varoval, že takzvaný Islamský štát môže pripravovať ďalšie teroristické akcie. Myslím, že by sme mu mali veriť… On zrejme pozná útočníkov veľmi dobre: Bojte sa, hnevajte sa, lebo teror prichádza. Snáď vám neprekáža, že to my sme ho priniesli, rovnako ako inváziu imigrantov. Nech žije elita!

Toto je naša najväčšia nemohúcosť… za celé veky sme sa nenaučili, že jedna strana je aj útočník aj mierotvorca. Vyvolá konflikt, aby ho vzápätí uhasil. Vrcholní predstavitelia ako Holland, Merkelová, Obama, Juncker, Stoltenberg, Pan Ki-mun a ďalší označili teroristické útoky v Paríži za hodné opovrhnutia. Aspoň že tak…, že opovrhujú sami sebou, lebo na tom celom majú aj oni svoju zásluhu.

Väčšiu, či menšiu. Ako bábky, ktorým niekto poťahuje za motúzy, ako cvičené opice, ktorým vymyli mozog a srdce otrávili jedovatým šípom. Mocenská elita naplánovala inváziu imigrantov, naplánovala teroristické útoky v Európe… Aké milé od nich, že nás dopredu varujú, že Paríž bude mať ďalšie pokračovania. Len sa bojte hlupáci, nenáviďte teroristov, ktorých sme vlastne vytvorili my… ISIL je naše úžasné dieťatko, ktoré občas vystrkuje rožky. A hlavne Európa: nakupujte zbrane, čo najviac zbraní spoza mláky, aby ste sa mohli cítiť bezpečnejšie. Veď my vás už ochránime vy naše ustráchané ovečky… Dúfam, že vám neprekáža, že vyzbrojíme obe strany. Biznis je biznis. Vždy sme to tak robili, tak nebudeme teraz niečo meniť…

Svet je ako jedna veľká šachovnica, no my nepoznáme pravidlá hry. Sme priveľmi slepí, priveľmi hluchí… priveľmi oklamaní, aby sme boli schopní za všetkou tou biedou, cynizmom, pokrytectvom a strachom uvidieť pravdu…svetlo. Prečo nechceli, aby sme videli mŕtvych na východe Ukrajiny? Prekrývali nám oči čiernou páskou, keď humanitárne bombardovali Juhosláviu, ničili Irak, Lýbiu, Sýriu. Ak sme chceli vedieť pravdu, museli sme za ňou poctivo kráčať a hľadať ju, lebo v týchto prípadoch nám ju nikto nepoložil pred oči ako na tácke.

Celé roky nám vymývajú mozgy prostredníctvom masmédií, mimovládnych organizácií a lži nám vtĺkajú do hláv ako pravdy. Vyvolávajú v nás pocity viny, spoluzodpovednosti, či nenávisti v ten správny moment… no keď nechcú aby sme prejavili súcit, ľudskosť… naučia nás aj zatvárať oči nad nešťastím nehodných, zapchávať si uši nad plačom hladujúcich detí, zmeniť srdcia na kameň, aby nám nepukli od pohľadu na všetku tú krv okolo. Toto sme sa naučili, aby sme boli dobrou potravou pre parazity. Parazity ľudskej duše…Dajme pozor, aby nás nezmanipulovali tak, že sa z nás stane jedna z bojujúcich strán, pretože práve o to elite ide… aby sme sa navzájom nenávideli, klbčili, šírili medzi sebou náboženskú nenávisť. Náboženstvo v dejinách vždy veľmi dobre poslúžilo ako zámienka na vyvolanie vojnového konfliktu.

 

Prečo vravíme áno, keď srdce túži zakričať nie? Prečo kráčame cestou, ktorú nám niekto iný určil a vyšliapal? Prečo veríme niekomu, kto z našich životov urobil lož? Niekomu, kto na nás parazituje, okráda nás, ničí krajiny… do pahreby fúka tak silno, aby zhorelo všetko to čo zhorieť má? Záujem mocných sveta nie je náš záujem… Naozaj musíme opäť pocítiť pachuť vojny, aby sme vedeli oceniť pokojný život v mieri?

Skôr ako budeme chcieť zmeniť svet, musíme najskôr zmeniť sami seba. Neživiť viac parazity našou bolesťou, slzami, nešťastím, či strachom, ktoré vyvolávajú svojimi činmi, ktoré naplánovali… Dovoľme nášmu svetlu svietiť ako maják pre tých, ktorí ešte blúdia.. :o)

 

 

Dokáže sa Slovensko zbaviť trójskeho koňa v prezidentskom paláci?

18.04.2018

Chcela by som veriť, že áno. Čím skôr, tým lepšie pre slovenský národ i našu milovanú krajinu. Keď som sa pred pár sekundami prihlasovala na svoj blog, oči mi padli na jedinú vetu, ktorú viac »

Otvorený list Veľvyslanectvu Ruskej Federácie na Slovensku

27.03.2018

Vážený pán veľvyslanec Alexey Leonidovič Fedotov, vážené dámy a páni diplomati! Dovoľujem si Vám touto cestou napísať pár riadkov, o ktorých som presvedčená, že ich rovnako cítia aj viac »

Cenzúra, blokovanie, kontrola, špehovanie, odpočúvanie „Nepohodlných“

11.04.2016

Kto má právo určovať čo je vhodné... čo je pravdou... čo by sa ľudia mali, alebo naopak nemali dozvedieť? Kto má ten čarovný kľúčik od truhlice takej moci? Prečo by tí „nehodní“, viac »

nafta, benzín, palivá

Cena ropy Brent stúpla na nové štvorročné maximum

25.09.2018 20:18

Cena severomorskej ropy Brent sa počas utorňajšieho obchodovania vyšplhala na nové štvorročné maximum, prekročila 82 dolárov za barel.

javorový list, tráva, mráz, ľad

Slovensko čaká studená noc, ortuť teplomera klesne na mínus šesť

25.09.2018 19:56

Zaujímavosťou je podľa meteorológov tlaková výš, ktorá je na túto ročnú dobu nezvyčajne mohutná.

Marian Kotleba, Kotleba, ľsns,

Obžalobu na Kotlebu za kontroverzné šeky bude riešiť Najvyšší súd

25.09.2018 18:58

Šéfa ĽSNS obvinili pre darovanie šekov chudobným rodinám so sumou 1488 eur.

vlada, sakova,

Saková sa opäť pokúsi presadiť nové pravidlá výberu policajného prezidenta

25.09.2018 18:46

Zmeny čakajú aj policajnú inšpekciu. Navrhovaná novela počíta s vytvorením Úradu inšpekčnej služby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 318407x
Priemerná čítanosť článkov: 11372x

Autor blogu

Kategórie