Založ si blog

Cenzúra, blokovanie, kontrola, špehovanie, odpočúvanie „Nepohodlných“

Kto má právo určovať čo je vhodné… čo je pravdou… čo by sa ľudia mali, alebo naopak nemali dozvedieť? Kto má ten čarovný kľúčik od truhlice takej moci? Prečo by tí „nehodní“, ktorí objavili inú cestu, odlišnú pravdu, mali byť TICHO a naďalej sa ju snažiť umlčať vo vlastnom srdci, či duši? Niekto si nepraje, aby bola viditeľná aj druhá strana mince? Ale ona tu naozaj JE, tak čo s tým? Naďalej sa pokúšať utopiť tú chorobu ľudstva v nevedomosti?

Bude toto naozaj moja Labutia pieseň na ďalšom blogu? Zrejme áno…

Lúčim sa… Prečo? Nuž, túto otázku som si kládla aj ja vo chvíli, keď som zistila, že mi boli k predchádzajúcemu článku zablokované zdieľania. To, že sa článok nedal „lajknúť“ je naozaj druhotné… nepíšem kvôli lajkom, ale mnohí ľudia si to nemohli nevšimnúť a písali mi o tom.

Mohla by som s takýmito podmienkami ďalej pokračovať v písaní na tomto blogu? Kde zostala spravodlivosť, čestnosť, korektnosť? Prečo mi administrátori nenapísali v správe, že sa im niečo nepozdáva na mojom písaní? Na mojich myšlienkach? Že niekomu zrejme prekáža, ak niekto myslí a rozpráva mimo šablóny tohto zdegenerovaného, smrteľne chorého systému, ktorý sa im jedného dňa zrúti na hlavu? A času je už málo…. Boja sa??

Boja sa je slabé slovo :o) … sú načisto pokakaní a teraz nepíšem o administrátoroch, lebo oni sú len malilinkými sluhami systému a ja som presvedčená o tom, že v srdci a duši cítia, že blokovaním mojich článkov obmedzujú  samých seba. Píšem o tých, čo stoja nad nimi… a ešte nad nimi… O tej hydre, ktorá si uchmatla všetky manipulačné prostriedky a urobila z nich nástroj na ovládanie mysle ľudstva. Oni majú strach, veľký strach z jedincov, ktorí sa vymykajú ich kontrole. Z ľudí, ktorí nemajú hlavu na krku preto, aby im nenapršalo dovnútra, ale aby ju aj používali a utvárali si vlastné názory na dianie okolo seba, ale aj na to globálne, lebo dobre vedia, že sa ich v konečnom dôsledku týka všetko… a ak sa chcú skutočne oslobodiť od tohto otrokárskeho systému, tak do toho musia vložiť aj nejaké úsilie na hmotnej úrovni. Ich kroky, činy, slová a myšlienky musia byť viditeľné… čím vytvárajú niečo veľmi dôležité. Nové informačné pole

A toto je presne to, čo hydru desí na mne. Nemajú ma vo svojom područí, nemôžu mi nenápadne podsúvať svoje vlastné myšlienky a plány… no hlavne, alfa a omega ich strachu z obyčajnej ženy je, že moje energetické vibrácie sú presne opačné od tých ich a preto ma nedokážu pohltiť a postupne zničiť. Oni vysielajú deštrukciu, chaos, strach, nenávisť… Ja netúžim nikoho linčovať, trestať ani zničiť tento systém, pretože on sa celkom veselo, schizofrenicky ničí sám. Ak kritizujem niekoho, či niečo, tak sa snažím o konštruktívnu kritiku, bez urážania a hanobenia, pretože na tej najhlbšej úrovni chápem, že má všetko svoj zmysel… Všetko so všetkým súvisí… a napríklad taký pán Kiska si svoju úlohu z opačného brehu rieky, na ktorej stojím ja, plní naozaj znamenite. Úžasne rozdeľuje a polarizuje spoločnosť, ktorú sa ja zas naopak, pokúšam spájať.

Práve prostredníctvom písania mojich osobných myšlienok a názorov, ktoré naozaj nikomu nechcem vnucovať, každý sa slobodne rozhoduje či to s ním vnútorne ladí, alebo nie, či to prijme alebo odmietne. Naozaj si neosvojujem patent na múdrosť a pravdu… môžem sa aj mýliť. Mňa osobne veľmi teší, že tých ľudí, ktorí majú v srdci rovnaké túžby a sny ako ja je stále viac a viac… a spájaním sa do jedného celku na jednohmotnej úrovni, vytvárame silnú, nadvedomú bytosť… takzvané kolektívne myslenie, vedomie. Toto kolektívne, skupinové nadvedomie je tvorené našimi vlastnými myšlienkami, pocitmi, túžbami, slovami a činmi (nie tými, ktoré nám chcú majitelia zemegule nanútiť) a čím nás je viac, o to je silnejšie, tvorivejšie a jedného dňa sa naše myšlienky musia prejaviť aj v hmotnom, materiálnom svete. Tak to naozaj je… takto fungujú vesmírne zákony :o)

Nuž a čo potom ostáva hydre, keď vidí, že sú tu mnohí ľudia, ktorí chápu to isté čo chápu oni, ale nechcú to zneužiť na deštrukciu a nenávisť, ale naopak na konštruktívne tvorenie, spoluprácu bez toho, aby sa popierali všetky morálne hodnoty a láska k človeku ako takému? Hádzať polená pod nohy, špehovať, odpočúvať, blokovať, znevažovať. Riadia sa týmito slovami: „Zvláštnu pozornosť venujte tvrdohlavým a nepokorným, ktorí sa nechcú skloniť pred našou vrchnosťou. Rozširujte o nich kompromitujúce ohovárania. Vyprovokujte ich do konfliktov. Nakoniec sa začnú báť aj tí, ktorí majú o nich dobrú mienku a podporujú ich. Hlavné je obviňovať ich, nech sa ospravedlňujú. Ten, kto sa ospravedlňuje je už do polovičky vinný.“

Milí priatelia, čitatelia i oponenti :o) … Tá najkrajšia časť mňa samej, ktorú si vážim, ktorú si cením, milujem, počúvam… tá najkrajšia časť, ktorá volá po pravde, čestnosti, morálke, ľudskosti… tú časť už nikdy neumlčím, nepodvediem a neprestanem ju nasledovať. Idem ďalej, pretože mňa žiadne polená hádzané pod nohy nezastavia. Pred rokom ma zablokovali na blogu SME, dôvod som sa nedozvedela doteraz, ale články nezmazali, takže kto má záujem, môže si stále prečítať:

http://michaelamichelova.blog.sme.sk/

Nuž a tentoraz mi sídce nebolo blokované publikovanie, ale zdieľania článku. Možno sa dôvod dozviem po uverejnení tohto blogu a možno nie. Uvidíme :o) … Každopádne pre mňa nemá zmysel spolupracovať s niekým, kto spolupracovať nechce.  Ak v tom mienia pokračovať, tak tu naozaj už nemám čo robiť, lebo tým ničia všetko moje úsilie a motív písania: Zjednocuj a osloboď! … Ďakujem za každého človeka, ktorého som prostredníctvom tohto blogu spoznala, ďakujem za to množstvo lajkov pod článkami, ktoré boli pre mňa motiváciou… no zároveň vo mne prebúdzali veľký rešpekt a zodpovednosť k tomu, čo vám prinesiem prostredníctvom písaného slova. Ďakujem za všetky komentáre, či už povzbudzujúce, alebo tie od Pupušška :o) … Úprimne sa priznám, že práve diskutujúci z tohto blogu mi budú chýbať najviac, keďže písať niekde určite budem aj naďalej. Erika… Norika… Arwen… romes… Dr. Grunstein… znovuzrodeny… hase1… blbolog… eroosvelt … sonar…  NinaR… ErnestoChe… macho2… obelisk… Národniar… eurotik… Nemôžem naozaj vypísať všetkých, tak sa ospravedlňujem tým, ktorí sa sem nevošli, ale Pupušškovi necháme čestné miesto. Budú mi chýbať aj jeho komentáre, veď by tam bola bez neho a jeho ďalších 20 kont nuda :o) … Možno teraz odpadne, keď mu napíšem, že ho mám tiež rada a ďakujem za usilovnú prácu pod článkami. Jedno krásne príslovie hovorí:  „Nenávidíme veľa ľudí len preto, že sme pohodlní hľadať možnosť ako ich milovať.“

Ešte naozaj neviem na akom portáli budem odteraz písať, i keď mi boli ponúknuté už viaceré alternatívy. Nechcem sa unáhliť, pretože predsa len… dve cenzúry v tak krátkej dobe mi poriadne rozfúkali myšlienky v hlave. A k tomu môžem prirátať aj tajomnú, vyššiu silu, ktorá mi usilovne pozmazávala všetky moje články, ktoré som si zazdieľala na  vlastnej nástenke FB. To mi bolo naozaj veľmi ľúto, lebo boli pod nimi mnohé úžasné komentáre, ktoré jasne dokazovali, že sa ľudia stále viac a viac spájajú a začínajú chápať čo za hru sa to tu hrá. A čo je najdôležitejšie, v tých komentároch nebola zlosť, nenávisť, či bezmocnosť… v mnohých bolo pochopenie, prebúdzanie sa, nádej a viera, že spoločne dokážeme oveľa, oveľa viac. Nevadí :o) … Keď ti hádžu polená pod nohy, skús z nich postaviť most, ktorý ľudí bude spájať a možno dosiahne ešte ďalej ako tomu bolo doteraz… Znovuzrodený človek by mal byť smelý.

„Najprv Ťa budú ignorovať, potom sa Ti budú smiať, potom s Tebou budú bojovať, a nakoniec zvíťazíš.“ Gandhi

Doplnenie: Je dosť možné, že s blokovaním nakoniec nemá nič blog Pravda, ale samotný Facebook. Pravdepodobne zablokovali link na môj blog… Ak by sa to potvrdilo, tak sa naozaj veľmi ospravedlňujem administrátorom tohto blogu i Pravde. Cenzúra možno prišla z inej strany.

„Najslušnejší“ a zároveň „najšikovnejší“ vyšetrovatelia v dejinách ľudstva opäť v uliciach

16.11.2018

Klobúk dole pred touto mládežou, ktorá s takou ľahkosťou dokáže obviňovať a súdiť bez dôkazov, no i vyvodzovať dôsledky z nedokázaného previnenia. Nepátrala som po tom, či sa to už viac »

Dokáže sa Slovensko zbaviť trójskeho koňa v prezidentskom paláci?

18.04.2018

Chcela by som veriť, že áno. Čím skôr, tým lepšie pre slovenský národ i našu milovanú krajinu. Keď som sa pred pár sekundami prihlasovala na svoj blog, oči mi padli na jedinú vetu, ktorú viac »

Otvorený list Veľvyslanectvu Ruskej Federácie na Slovensku

27.03.2018

Vážený pán veľvyslanec Alexey Leonidovič Fedotov, vážené dámy a páni diplomati! Dovoľujem si Vám touto cestou napísať pár riadkov, o ktorých som presvedčená, že ich rovnako cítia aj viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 23:48

Šlo o teroristický útok, pri ktorom zahynuli najmenej dvaja ľudia, ale niektoré zdroje hovoria až o štyroch mŕtvych.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 333326x
Priemerná čítanosť článkov: 11494x

Autor blogu

Kategórie