Založ si blog

Pán Chmelár! .. . opatrne s tým škatuľkovaním ľudí. Fašisti?

Citujem slová dotyčného, ktoré napísal na sociálnej sieti: „Co je vela, to je vela. Po druhykrat pocas tohto leta musel sport ustupit fasizmu. Po tom, co fasisti napadli ucastnikov pretekov v cyklokrose pocas Pochodu proti utecencom, presunuli organizatori tradicny nocny beh Bratislavou z bezpecnostnych dovodov, lebo v ten isty den sa ma konat aj Pochod proti islamizacii…“ Pochopila som to dobre, že ľudia, ktorí sú proti islamizácii Európy sú fašisti? Pre mňa to je smutné zistenie, pretože mi týmto pribudla ďalšia nálepka, keďže som jednoznačne proti tomu, aby deštruktívny systém riešil deštrukciu, ktorú sám spôsobil..ďalšou deštrukciou.

Hovoria nám, že máme byť ľudskí a empatickí… To je všetko pekné a ja verím, že my všetci tú ľudskosť v sebe máme, no my v prvom rade musíme myslieť na svoje rodiny, domovy, svoju vlasť, korene, kultúru, či tradície. Prečo tí ľudia z Bruselu, ktorí diktujú nejaké kvóty, či určujú koľko imigrantov sa má prijať, nie sú empatickí voči nám? Kde potom máme vidieť aspoň štipku spravodlivosti? Vedia oni ako biedne žije náš národ? Vedia aké dôchodky majú ľudia, ktorí celý svoj život pracovali na túto krajinu? Prečo oni za celé roky neboli takí empatickí a ľudskí a nenatlačili v tej svojej fabrike na výrobu peňazí dostatok pre občanov tejto malej krajiny? Na imigrantov… na tých sa nájdu, pravda?

No to nie je najpodstatnejší dôvod, kvôli ktorému musíme povedať hlasné NIE prílivu imigrantov. Chcela by som teraz rozlíšiť, že sa nebavíme o jemnej migrácii, ktorá nemusí byť pre našu spoločnosť škodlivá. Určitý počet imigrantov, ktorých je naša krajina schopná integrovať a začleniť do spoločnosti, ešte pre nás nepredstavuje hrozbu. No teraz sa bavíme o počte valiacom sa do Európy, ktorý keď nezastavíme spôsobí rozklad spoločnosti, pád civilizácie.

Elita nám rozpráva o nejakej empatii a celkom prehliada fakt, že nám ide o prežitie. Kto je voči nám empatický? Máme pomáhať a zničiť tým sami seba? My musíme byť v prvom rade ľudskí a empatickí voči vlastnému národu, chrániť svoje rodiny, kultúru, vieru, vlasť… Tak ako každý človek potrebuje slobodu, krídla… rovnako potrebuje aj korene, zem. Naše sú tu a tí ľudia, ktorých nám sem chcú nanútiť majú tiež svoje korene… vo svojich krajinách, ktoré im niekto rozvrátil, zdevastoval, rozkradol, zničil. Tomu NIEKOMU by som rada odkázala, že keď dokázali nájsť dosť krvavých peňazí na to, aby toľkým ľuďom poničili domovy, aby teraz hľadali a našli ďalšie… tentoraz ľudské, empatické peniaze na to, aby to dali do poriadku. Pekne konštruktívne a nie ďalšou deštrukciou. Problém imigrantov sa dá skutočne riešiť iba v tom prípade, ak sa začne tam, kde vznikol.

Lenže… povedzme si pravdu, nalejme si čistého vína… Elita sveta tento problém riešiť nechce a nepotrebuje, keďže je v podstate ich zámerom. Pre nich sú najnebezpečnejší uvedomelí, múdri občania Európy, pretože na čo sú im otroci, ktorí ich neposlúchajú? Ľudia, ktorí používajú vlastné hlavy, majú svoje túžby, sny, myšlienky a tie sa vôbec nemusia zhodovať s tými, ktoré majú v hlavách oni. Takým sa zle vládne, takých sa veľmi ťažko podarí zmanipulovať tak, aby v konečnom dôsledku napĺňali ich ciele. Ciele, ktoré vo väčšine prípadov postrádajú akúkoľvek ľudskosť, či morálne hodnoty… Tak treba destabilizovať ich vlasť, vyvolať chaos, strach, násilie. Urobiť z nich čo najväčších slabochov, nech sa im opäť dobre vládne. Ľudí je predsa potreba neustále strašiť, inak by mohli začať premýšľať a časom zistiť ako krásne sme ich osr..i. V záujme našej bezpečnosti nám potom ešte viac osekajú slobodu, a tým aj zdôvodnia zásahy do súkromia, špehovanie. Krásny to cieľ!

Sú imigranti náš nepriateľ? NIE! Sú to len pešiaci na šachovnici, ktorými niekto manipuluje a poťahuje… V konečnom dôsledku môžu byť nakoniec jednou z bojujúcich strán, ktoré sa medzi sebou budú klbčiť… a tí, ktorí určujú pravidlá sa budú len z bezpečnej vzdialenosti uškŕňať nad tým, ako zas tých užitočných debilov dostali… Tu v tejto chvíli nezáleží na tom či som ja kresťanka, putinovec, proamerická, či ateista… systém, či elita sveta idú proti nám a nerobia rozdiely. Nedeľme, neškatuľkujme, nenálepkujme ľud, či národy, veď v konečnom dôsledku sme všetci jedno a patríme do tej istej skupiny… ľudstvo.

Cenzúra, blokovanie, kontrola, špehovanie, odpočúvanie „Nepohodlných“

11.04.2016

Kto má právo určovať čo je vhodné... čo je pravdou... čo by sa ľudia mali, alebo naopak nemali dozvedieť? Kto má ten čarovný kľúčik od truhlice takej moci? Prečo by tí „nehodní“, viac »

Bruselskí myslitelia sa opäť prekonávajú a prichádzajú s excelentným návrhom

06.04.2016

Keďže doterajšia azylová politika EÚ vraj zlyhala, tak prichádza Európska komisia s novým, vylepšeným riešením utečeneckej krízy. Podľa tohto návrhu by boli migranti na základe „distribučného viac »

Zmätený národ tápa. .. hľadá, kde je vlastne sever

20.03.2016

„Existujú dve rôzne pojatia dejín: prvé je oficiálne, lživé a bežne sa vyučuje na školách. Tým druhým sú tajné dejiny ľudstva, ktoré ukrývajú pravé príčiny svetových udalostí.“ viac »

Smolíková

Meno ministra školstva môže byť známe budúci týždeň

18.08.2017 18:00

Súčasný minister školstva je jednou nohou na odchode, o novom sa zatiaľ vedú dohady.

Barcelona, útok

Slovenku v Barcelone zachránila šťastná náhoda

18.08.2017 17:27

Stačilo päť minút, a všetko mohlo byť inak. Slovenka Zuzana Frešo len šťastnou náhodou unikla teroristickému útoku na barcelonskej ulici Las Ramblas vo štvrtok podvečer.

Rusko, Moskva, Červené námestie

Moskva pripravuje vojenské cvičenia so spojencami zo sovietskej éry

18.08.2017 17:07

Rusko oznámilo, že uskutoční spoločné vojenské cvičenia s bývalými sovietskymi republikami zo Strednej Ázie v reakcii na regionálne hrozby.

Mideast Pakistan Malala Shooting

Malalu prijali na Oxford. Ako školáčku sa ju Taliban pokúsil zabiť

18.08.2017 16:34

Bojovníčka za práva dievčat na vzdelanie Malala Yousafzaiová oznámila na svojom Twitteri, že ju prijali na prestížnu univerzitu Oxford.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 237929x
Priemerná čítanosť článkov: 9151x

Autor blogu

Kategórie