Založ si blog

Otvorený list kapitánovi lode- Igorovi

Milý pán Igor Matovič, kapitán lode Slovensko!

 

S nesmiernou radosťou som si vypočula Vašu odpoveď na otázku: Keď príde na Slovensko očkovacia látka, dáte sa ako prvý zaočkovať, ako vzor všetkým, verejne spolu so svojou rodinou a následne aj s celou vládou? Hoci ste sa šalamúnsky vyhli časti odpovede, nevadí. Odpovedali ste sám za seba, čo bolo v podstate podľa môjho názoru správne, pretože slobodnou vôľou iných sa nesmie manipulovať.

Z Vašej odpovede vyplynulo, že sa plánujete dať zaočkovať ako kapitán lode úplne posledný, aby všetci tí, ktorí by mali byť chránení pred Vami, aby chránení boli. WAW… Úžasné! Hoci mám ja osobne v otázke očkovania úplne jasno, svojou odpoveďou idete mnohým pasažierom lode Slovensko vzorom, príkladom. Aby sme boli i my ohľaduplní a prenechali prvé, vzácne dávky vakcíny tým, ktorí sa jej už nevedia dočkať a svoj život si bez nej nevedia predstaviť.

Som v tom s Vami! Môžete sa na mňa spoľahnúť pán kapitán! Budem súčasťou kapely, ktorá bude do poslednej chvíle stáť na palube lode Slovensko, fúkať do fujary a prenechávať svoju dávku vakcíny všetkým, ktorí ju budú dobrovoľne chcieť. Slovenský národ je pokorný a do veľkej miery ohľaduplný, tak sa veľmi rýchlo môže stať, že sa naša kapela rozrastie… a pri dobrej vôli nás môžu byť aj milióny. No nie je to krásna predstava? Milióny ohľaduplných ľudí, ktorí prenechávajú svoje dávky vakcíny tým, ktorí sa jej nevedia dočkať? Krásne :o) … Ako sa hovorí, v jednote je sila.

Tou Vašou ohľaduplnosťou ste ma nesmierne potešili. Sľubujem Vám, že urobím všetko pre to, aby môj imunitný systém šliapal čo najlepšie a poradil si s akoukoľvek hnusobou. Ja sa ťa hnusoba nebojím!  V zdravom tele, zdravý duch :o)

Dňa 29.11.2020 odoslané na: premier@vlada.gov.sk

Ľudské telo je chrám… Choroba je trhlina v harmónii… Zdravie je súzvuk.“ Hippokrates

 

 

Ceduľovému šašovi z Trnavy došli tabuľky a transparenty, keď sa jedná o Kisku?

24.02.2020

Nebude štyridsať tlačoviek a protesty v Poprade, v ktorom vyvádzala pozemková mafia? Teraz sa opäť ukázala v celej nahote morálna hniloba tohto pomäteného ašpiranta na premiéra. Takýto selektívny je ten jeho boj proti zlodejinám, keď sa jedná o kamoša, s ktorým už zostavuje vládu. V takom prípade nevadí nič, aj keby ukradol celú Karpatskú kotlinu, no ak sa jedná [...]

Užitoční idioti, klamári, zlodeji a zradcovia by chceli vládnuť na Slovensku

17.02.2020

Masky padli dole a odkryli v celej kráse vredy spoločnosti. Nie je to zas tak dávno, keď sa na Slovensku udialo niečo, čo vyzlieklo celkom donaha šašov, poskokov cudzej mocnosti, klamárov, lúzrov, ktorí nie sú schopní legitímnou cestou získať moc v našej krajine… V tej dobe sa vo veľkom odkrývala ich morálna hniloba, stačilo len pozorne vnímať reakcie [...]

„Kráľ môže pohnúť pešiakom. . .

12.02.2020

…, ale pamätaj, o svojej duši rozhoduješ sám,“ odznelo v jednom filme. Osobne by som túto vetu trošku poopravila na „Mocenská, globálna elita môže pohnúť pešiakom i kráľom, ale pamätaj, o svojej duši si každý rozhoduje sám.“ Myslím, že je to veľmi vhodné slovo na úvod mojej „trilógie“, troch na seba nadväzujúcich článkov, ktoré uverejním do [...]

Putin, vojna, Osetsko

ICC vydal zatykače na tri osoby v súvislosti s rusko-gruzínskou vojnou

30.06.2022 18:21

Medzinárodný trestný súd vydal zatykače na tri osoby v súvislosti s vojnovými zločinmi spáchanými počas konfliktu v Južnom Osetsku v roku 2008.

Rusko, Štátna duma

Štátna duma schválila zákon, ktorý uľahčí zákazy zahraničných médií

30.06.2022 17:26

Poslanci ruskej Štátnej dumy, dolnej komory parlamentu, schválili vo štvrtok zákon, ktorý uľahčí zásahy voči zahraničným aj domácim médiám. Informovali o tom agentúry AFP a AP.

Erdogan

Problém pre NATO. Ankara už hrozí zablokovaním prijatia Švédska a Fínska

30.06.2022 17:24

Erdogan žiada splniť záväzky obsiahnuté v memorande.

Poľsko Bielorusko hranice plot dokončenie

Takmer dvesto kilometrov, 50-tisíc ton ocele. Poľsko má na východnej hranici plot

30.06.2022 16:22

Päť a pol metra vysoká bariéra má zastaviť nelegálnu migráciu z Bieloruska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 585440x
Priemerná čítanosť článkov: 15406x

Autor blogu

Kategórie