Pokrytectvo hlavy štátu

Odkedy boli zverejnené prvé predbežné výsledky sobotňajších volieb, slová extrémisti, či fašisti na mňa vyskakujú takmer z každého článku, či z povolebných debát. Ľudí je predsa potreba neustále strašiť a čo už je väčším strašiakom ako práve slovo fašista? Nikto určite dobrovoľne  nechce patriť do takej skupiny, každý v srdci cíti, že to je niečo zlé, kruté a nemá najmenšiu chuť, aby sa to spájalo práve s ním.

 

Zapredané, lživé médiá… Monča, bubáci dotovaní mimovládkami, ktorí práve šaškujú na námestí SNP s ich „antifašistickou mobilizáciou“  a ďalší strašiaci, ktorí nič iné nerobia len rozdeľujú spoločnosť, kydajú na slovenský národ, ktorý si slobodne vybral… podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Potom sú všetci tí ľudia, ktorí volili ĽSNS tiež fašisti… a že ich nebolo málo. Veď vy tých ľudí urážate a hanobíte… A vážený pán Kiska ich aj poprel, keďže sa odmietol stretnúť s pánom Kotlebom, ako s jediným z predsedov strán, ktoré sa dostali do parlamentu. Takmer 210 tisíc ľudí a ich názor ho zjavne nezaujíma… Tento podivín prisahal na Ústavu SR, že bude prezidentom všetkých občanov, ale zjavne ho jeho funkcia prestáva baviť, ináč si to neviem vysvetliť.

 

Brusel, Washington, naša bývalá vláda i pán Kiska verejne a otvorene podporujú fašistickú vládu v Kyjeve, ktorá nechala strieľať do vlastných občanov len preto, že mali iný názor. To je všetko v poriadku? Pred rokom nemal najmenšiu hanbu sa producírovať  po Kyjeve na pochode „dôstojnosti“ s ľuďmi, ktorí majú na svedomí tisícky ľudských životov, roztrhanú krajinu, státisíce osudov ľudí, ktorí boli donútení opustiť svoje domovy, vlasť … Pán Kiska si asi nespomína ako ľudia privítali Porošenka v Bratislave. Ako mu krásne skandovali „fašista“. Tu netreba robiť žiadne veľké bububu, či antifašistické mobilizácie? Dvojitý meter? Ale no toto…

 

Zato ĽSNS s pánom Kotlebom, tá vás mätie a vy sa idete zblázniť od zdesenia a hrôzy, ktorú so sebou prináša. Jeden z členov tej strašidelnej strany sa mi k tomu vyjadril takto: „Keď chceme aby zákon platil pre každého rovnako bez rozdielu, či je biely, čierny či fialový, keď chceme, aby sa prestalo kradnúť v politike, keď chceme, aby sme boli opäť suverénnym štátom a nie bábkou v rukách politbyra z Bruselu, tak je logické, že nás naši oponenti ovládajúci médiá, aktivisti platení z rôznych zahraničných centrál i politici „štandardného typu“ onálepkujú ako extrémistov, či fašistov.“

 

Fašista je veľmi tvrdé slovo a určite ním nechce byť nikto onálepkovaný. No tu v tejto spoločnosti je už všetko možné… ľudia dostávajú nálepky ako na bežiacom páse. Prečo? Lebo všetko čo by predstavovalo nejakú nádej na zmenu musí byť hneď v zárodku pošliapané, znehodnotené, zničené. I ja som už bola označená ako xenofób, extrémista a fašista, lebo som si dovolila povedať zopár slov na proteste proti imigrantom. Vtedy som mala možnosť zistiť, kto sú v čudnom ponímaní zapredaných médií, či užitočných debilov platených mimovládkami extrémisti a fašisti. To, že sa každé moje slovo ukázalo s odstupom času ako pravdivé a správne už nič nezaváži… Som fašista? Som extrémista? Čo je extrémne na tom, ak si prajem, aby neboli potrhané naše korene, kultúrne dedičstvo, tradície a viera? Ak si prajem, aby si Slovensko vzalo späť suverenitu, ktorú stratilo? Ak je niečo extrémne na tom, že milujem svoju vlasť, tak potom áno… som extrémistka a fašistka.

Extrémne milujem Slovensko! … a túžim po tom, aby bolo slobodné a žili v ňom slobodní ľudia, nie zotročení roboti! Boh do Slovanov vložil nádej a vieru…a oni ho nesklamú…

„Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovanom: pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom. A človek nad človeka u nás nemá práva: sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!“

Otvorený list kapitánovi lode- Igorovi

29.11.2020

Milý pán Igor Matovič, kapitán lode Slovensko! S nesmiernou radosťou som si vypočula Vašu odpoveď na otázku: Keď príde na Slovensko očkovacia látka, dáte sa ako prvý zaočkovať, ako vzor všetkým, verejne spolu so svojou rodinou a následne aj s celou vládou? Hoci ste sa šalamúnsky vyhli časti odpovede, nevadí. Odpovedali ste sám za seba, čo bolo v podstate [...]

Ceduľovému šašovi z Trnavy došli tabuľky a transparenty, keď sa jedná o Kisku?

24.02.2020

Nebude štyridsať tlačoviek a protesty v Poprade, v ktorom vyvádzala pozemková mafia? Teraz sa opäť ukázala v celej nahote morálna hniloba tohto pomäteného ašpiranta na premiéra. Takýto selektívny je ten jeho boj proti zlodejinám, keď sa jedná o kamoša, s ktorým už zostavuje vládu. V takom prípade nevadí nič, aj keby ukradol celú Karpatskú kotlinu, no ak sa jedná [...]

Užitoční idioti, klamári, zlodeji a zradcovia by chceli vládnuť na Slovensku

17.02.2020

Masky padli dole a odkryli v celej kráse vredy spoločnosti. Nie je to zas tak dávno, keď sa na Slovensku udialo niečo, čo vyzlieklo celkom donaha šašov, poskokov cudzej mocnosti, klamárov, lúzrov, ktorí nie sú schopní legitímnou cestou získať moc v našej krajine… V tej dobe sa vo veľkom odkrývala ich morálna hniloba, stačilo len pozorne vnímať reakcie [...]

Rozarium Nizna Mysla  1

Rozárium v Nižnej Myšli ponúka pastvu pre oči aj dušu. Návštevníkov očarí paleta farieb a vôní

07.06.2026 10:00

Stovky ruží rôznych farieb a vôní na jednom možno nájsť neďaleko Košíc.

Rusi útočia na ukrajinskú logistiku

VIDEO: Peklo na ukrajinských cestách. Rusi vracajú úder rovnakou mincou

07.06.2026 09:30

Rusi kopírujú ukrajinskú taktiku.

gaokao, Reuters, Čína, NEPOUZIVAT

VIDEO: Tlak, stres, kľúčový moment. V Číne sa začalo 'Gaokao' - prijímačky na VŠ, týka sa 12,9 milióna mladých Číňanov

07.06.2026 09:15

Tohtoročné národné prijímacie skúšky na vysoké školy, známe aj ako čínske Gaokao, sa v nedeľu začali v celej krajine.

Iranian Army

ONLINE: USA siahnu na iránske miliardy: Peniaze majú zaplatiť škody v Perzskom zálive

07.06.2026 07:30, aktualizované: 10:00

Najnovší konflikt na Blízkom východe trvá 99 dní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 629785x
Priemerná čítanosť článkov: 16573x

Autor blogu

Kategórie