Založ si blog

„Najslušnejší“ a zároveň „najšikovnejší“ vyšetrovatelia v dejinách ľudstva opäť v uliciach

Klobúk dole pred touto mládežou, ktorá s takou ľahkosťou dokáže obviňovať a súdiť bez dôkazov, no i vyvodzovať dôsledky z nedokázaného previnenia. Nepátrala som po tom, či sa to už niekomu v dejinách ľudstva podarilo, ale je dosť možné, že nie. Úžasné niečo. Tie deti, tá mládež dokáže s jemnou pomocou mienkotvorných médií a „osobností“ urobiť zo Slovenska jedno veľké šapitó, už si len nasadiť na tvár klaunovské, červené nosy a ľud nech sa zabáva.

Áno, áno, radšej nech si uchová nadhľad a humor, lebo ak by začal brať vážne to, čo na Slovensku predvádzajú „najslušnejší“ na svete, opozícia, umelci, či zapredaná novinárska banda, tak by mu zostali len oči pre plač.

Nejak najslušnejších nesledujem, môj život je šťastný a veselý aj bez ich cirkusantských príspevkov spoločnosti, no keďže sa mi na FB ukázala ich sponzorovaná dnešná akcia, tak som pátrala po tom, o čo im vlastne ide. Nech viem, či mám svojou troškou pomôcť, nasadiť klaunovský nos, chodúle a vybrať sa do ulíc. A teraz pozor! Zistila som závažnú informáciu. Najslušnejší ľudia na zemeguli sa chystajú opustiť túto planétu.

Na svojej stránke sa vyjadrili, že nechcú žiť v štáte, kde sa vraždia novinári, kde sa kradne, kde sa tituly získavajú za opísané práce (asi narážajú na pána Danka, ktorého momentálne lynčujú, pochopiteľne zatiaľ tiež bez dôkazov, no je možné, že mysleli Sulíka, Radičovú a XY ďalších, ktorí pred sto rokmi písali nejakú diplomovku, či prácu). Vraj nechcú žiť v štáte, kde sa manipuluje pravda.

Tak a presne z tohto ich vyhlásenia usudzujem, že sa plánujú odsťahovať… možno na Mars, ak teda nespáchajú hromadnú samovraždu, čo im naozaj neprajem. Je to smutná pravda, ale celý systém, ktorý vládne na tzv. západe je založený na lžiach, podvodoch, zlodejine a manipulácii. Môžeme ako ľudstvo zmeniť systém, ale bez toho, aby sme sa zmenili my sami, to nepôjde. Zmena kolektívneho vedomia môže prísť len na úrovni jednotlivca. Keď my sami začneme žiť čestne, budeme spravodliví, nebudeme kradnúť, nebudeme klamať ľudí vôkol seba, a už vôbec nie seba samého. Toľko ľudí dnes žije v klamstve…

Tak, tak milí najslušnejší. Na to, aby sme žili v takom štáte aký ste si vysnívali, musíte byť sami čestní a spravodliví, inak vám neostáva iné len sa presťahovať na Mars. Mňa by tu v tejto chvíli naozaj zaujímalo, s akým zámerom ste organizovali tie jarné protesty. Bol čestný, úprimný, spravodlivý… slušný? Žiadali ste, aby odstúpil minister vnútra pán Kaliňák, potom ste chceli hlavu pána Fica a nakoniec aj pána Gašpara, policajného prezidenta. Napriek tomu, že vaše obvinenia z prepojenia vládnej strany SMER na vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice sa doposiaľ nepotvrdili, skôr naopak, vypadá to tak, že vietor fúkal z opačnej strany. Mali ste aspoň toľko chochmesu, aby ste sa ospravedlnili za neuvážené obvinenia, ktoré mali za následok odstúpenie vyššie uvedených pánov? Ospravedlnili ste sa, ako slušnosť káže, ak sme pochybili?

Nie.

Vy naopak idete opäť protestovať a hrotiť situáciu na Slovensku. Proti čomu prosím vás? Máte k Slovensku vôbec nejaký pozitívny vzťah? Záleží vám na ňom? Či máte celkom pred očami tmu a vidíte len jeden jediný zámer a to: Postarať sa o pád súčasnej vlády, ktorú sme si MY, občania Slovenskej republiky slobodne zvolili vo voľbách? Máte stále potrebu určovať, kto tu má vládnuť aj za ostatných? A viete vôbec o tom, že ak by ste nemali nad sebou mocné krytie, tak by ste si ani neuprdli… nič by sa vám nepodarilo zorganizovať, nieto ešte dať dole tak vysokopostavených ľudí?

Ak tomu neveríte, tak ste neskutočne, ale neskutočne naivní.

Neboli ste čestní, a tak sa situácia pomaličky otáča proti vám. Kto seje vietor, ten žne búrku. No vy ako zneužité deti, zmanipulovaní mladí ľudia máte stále príležitosť vycúvať a prestať svojou energiou podporovať niečo tak deštruktívne ako je zvonka zmanipulovaný pád vlády a následné nastrčenie nových, vhodnejších, poslušnejších figúrok. Skúste nad týmito slovami popremýšľať vlastnými hlavami, nenechajte si do nich vkladať cudzie myšlienky. Nepýtajte sa Demeša, ktorý je práve vo Washingtone spolu s odborníkom na Ukrajinu Dzurindom, čo si on o tom myslí. Vy stále máte možnosť vycúvať a s pokorou si priznať, že ste sa zmýlili a nechali zneužiť. Vy tú šancu stále máte na rozdiel od tých, ktorí vás riadili a ich kroky boli vedomé. Ich pád bude bolestivý…

„Sloboda tlače! Máme toľko zákonov na ochranu slobody tlače, a ani jeden trochu spoľahlivý zákon na ochranu ľudí pred tlačou.“ Mark Twain 

Otvorený list kapitánovi lode- Igorovi

29.11.2020

Milý pán Igor Matovič, kapitán lode Slovensko! S nesmiernou radosťou som si vypočula Vašu odpoveď na otázku: Keď príde na Slovensko očkovacia látka, dáte sa ako prvý zaočkovať, ako vzor všetkým, verejne spolu so svojou rodinou a následne aj s celou vládou? Hoci ste sa šalamúnsky vyhli časti odpovede, nevadí. Odpovedali ste sám za seba, čo bolo v podstate [...]

Ceduľovému šašovi z Trnavy došli tabuľky a transparenty, keď sa jedná o Kisku?

24.02.2020

Nebude štyridsať tlačoviek a protesty v Poprade, v ktorom vyvádzala pozemková mafia? Teraz sa opäť ukázala v celej nahote morálna hniloba tohto pomäteného ašpiranta na premiéra. Takýto selektívny je ten jeho boj proti zlodejinám, keď sa jedná o kamoša, s ktorým už zostavuje vládu. V takom prípade nevadí nič, aj keby ukradol celú Karpatskú kotlinu, no ak sa jedná [...]

Užitoční idioti, klamári, zlodeji a zradcovia by chceli vládnuť na Slovensku

17.02.2020

Masky padli dole a odkryli v celej kráse vredy spoločnosti. Nie je to zas tak dávno, keď sa na Slovensku udialo niečo, čo vyzlieklo celkom donaha šašov, poskokov cudzej mocnosti, klamárov, lúzrov, ktorí nie sú schopní legitímnou cestou získať moc v našej krajine… V tej dobe sa vo veľkom odkrývala ich morálna hniloba, stačilo len pozorne vnímať reakcie [...]

migranti na poľsko-bieloruskej hranici

Nemci zaznamenali už dve tisícky nelegálnych migrantov, ktorí prešli cez Bielorusko

16.06.2024 11:20

Nemecká spolková polícia za prvých päť mesiacov tohto roka zaregistrovala 2215 nelegálnych migrantov, ktorí do krajiny dorazili tzv. bieloruskou cestou.

Valko

V kauze vraždy advokáta Valka ešte nie je vytýčený hlavný termín pojednávania

16.06.2024 10:36

V kauze vraždy advokáta Ernesta Valka stále nie je na Mestskom súde Bratislava I známy termín hlavného pojednávania.

vojna na Ukrajine, Rusko

BBC: Ruská armáda má kavalériu 21. storočia. Z motoriek

16.06.2024 08:55

Ruská armáda na ukrajinskom bojisku čoraz častejšie používa ľahkú techniku - motocykle a terénne vozidlá rôznej konštrukcie.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy

Izrael pozastaví každý deň boje na 11 hodín. Majú to byť 'taktické' prestávky na uľahčenie humanitárnej pomoci

16.06.2024 08:11

Izraelská armáda v časti južného Pásma Gazy každý deň na 11 hodín pozastaví vojenské operácie, aby uľahčila dodávky humanitárnej pomoci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 610284x
Priemerná čítanosť článkov: 16060x

Autor blogu

Kategórie