Založ si blog

Mocenská elita! Opäť ťa vyzývam na konfrontáciu s ľudskosťou. . .

Neodišla som, len som musela na chvíľku poodstúpiť…, cítiac, vnímajúc, ako nám usilovne, poctivo rozmazávate kontúry Pravdy, a pokúšate sa ju utopiť v malichernostiach a štvaní jednej čriedy oviec, proti tej druhej. Musela som poodstúpiť, pretože vaše chápadlá sú zákerné, ľstivé… Posielate svojich poslov s plnými ústami slov, ktoré chceme a potrebujeme počuť, no jed ktorý so sebou prinášajú, ten sa naučili šikovne ukrývať.

 

Keď som začala písať, vystúpila som z davu, išla s kožou na trh… a vy ste sa na mňa vrhli. Nenechali ste tú malú rybku plávať len tak v oceáne, pretože ju čítalo dosť ľudí… a takých šíriteľov informácii (informácia = riadenie) si musíte podchytiť, aby svojou nezištnou, úprimnou energiou pracovali na vás. Vaše chápadlá som cítila na svojom tele, vaše reťaze už štrngali a pokúšali sa ma spútať a ľsťami ovládnuť. Ach aká daromná túžba… Slobodného otroka už nikdy nespútate, človeka, ktorý objavil Pravdu vo svojom srdci, nikdy nemôžete ovládať a manipulovať. I keď uznávam, môžete sa ho všetkými možnými spôsobmi pokúšať zviesť z cesty. Máte na to vynikajúce páky a nástroje.

 

Keby ľudia vedeli, kde všade ste ukrytí a svojou „nezištnou“ prácou pomáhate vytvárať zákopové vojny medzi rôznymi názorovými prúdmi… ako ľudí mätiete, balamutíte problémami, ktoré by nikdy neexistovali, keby ste sa o to vy nepostarali a teda sú absolútne nepodstatné, takmer iluzórne… ako ich pekne systematicky odvádzate od podstaty… ako im podhadzujete falošné modly, i falošných vodcov, od ktorých sa dozvedia i dostanú iba toľko, koľko im vy dovolíte. Pravdu a slobodu od vás čakať nemôžeme, tú nám nedáte, lebo si mylne nahovárate, že je určená iba pre vás. Pre vyvolených…

 

Ach vy mocní, ktorí ste celkom zabudli z čoho pramení skutočná moc… necháte i túto civilizáciu, túto kultúru padnúť? Budem musieť svoje myšlienky šíriť prostredníctvom poštových holubov? Koľko civilizácii ste už zničili, pochovali v prachu, či utopili vo vode? A to len preto, že ste celkom stratili mieru, vaša honba po moci vám otupila svedomie. A tam kde niet svedomia, niet ani pravej múdrosti a lásky. Mylne si nahovárate, že máte múdrosť, keď dokážete riadiť svet, či už bezštruktúrne, alebo prostredníctvom svojich nástrojov, ale… vy máte iba poznatky, poznáte tajomstvá, ale svet riadite hlúpo, pretože to riadenie postrádať tú najdôležitejšiu esenciu… Lásku.

 

Keď nemáte lásku, nevlastníte ani tajomný kód, odhodili ste kľúč k pravej múdrosti. Ponúkam vám ten kľúč a celkom zadarmo, nezištne, z lásky… Padol na samé dno najhlbšieho mora, zahalila ho mazľavá hmota, cez ktorú už vôbec nebolo vidieť jeho jas a krištáľovú čistotu. Očistite ho od tých nánosov a vyneste na povrch Zeme. Pomôžte človeku, pomôžte zachrániť ľudstvo, ktorým ste doteraz tak bezohľadne manipulovali… Nech konečne splní svoje poslanie, vytvorí kultúru, ktorá bude v súlade s prírodou, v súlade so Stvoriteľom.

 

Moje posledné slová nebudú patriť vám páni „mocní“, ale Človeku, pretože jemu verím, na ňom mi záleží, v jeho mene hodno míňať energie. Verím, že nejedného zo skutočných ľudí zvedavosť donútila nahliadnuť do článku, ktorý je určený mocenskej elite. Zvedavosť nie je zlá vlastnosť, núti nás totiž pátrať, hľadať, ponárať sa na samé dno ľudských možností, aby sme odtiaľ vylovili niečo vzácne… niečo, pre čo sa skutočne oplatí ísť  i tam, kde slnko nesvieti. Ako by sme to dokázali presvetliť, keby sme o tom nevedeli, nepoznali to a nechápali?

 

Človek sa potrebuje konečne zobudiť… prestať sa spoliehať na iných, na kadejakých vodcov, pretože jediný kto ho môže oslobodiť, je on sám. Ľudia, ktorých hodno počúvať sú tí, ktorí nás inšpirujú k niečom lepšiemu, no zároveň nás nenútia šliapať po ich ceste. Dávajú nám slobodu v rozhodovaní, dávajú nám možnosť naozaj vyrásť a nie sa stať len príveskom na tele nejakého vodcu. Nie, tak nefunguje Majstrovstvo človeka… to je parazitizmus. Skutočné Majstrovstvo človeka je v tom, že objaví svoju vlastnú silu, moc i cestu, ktorú si sám poctivo vyšliape. Nepotrebuje k tomu nikoho iného na svete. Tie perly z dna musí pozbierať on sám.

 

Nie, nebudem nikomu kaziť modly, búrať dogmy… Jedného dňa ich zničíte sami. V ten krásny, osudný deň nájdete Seba samého. Človeka, ktorý nepotrebuje žiadne barličky na to, aby chápal… aby sa oslobodil.

 

https://michaelamichelova.blog.sme.sk/c/380189/mocenska-elita-vyzyvam-ta-na-konfrontaciu-s-ludskostou.html

 

Prezidentské šachy. . . Hra o trón.

25.03.2019

Čaputová versus Šefčovič. Kto vyhrá? A je opodstatnené dávať medzi finálových kandidátov znamienko rovná sa? Mnohí z nás zažili rozčarovanie po prvom kole, opantaní sklamaním vyhlasujú, viac »

Tú sympatickú ženu s príjemným hlasom voliť nebudem. Prečo?

13.03.2019

Prichádzame ako baránky, ale budeme vládnuť ako vlci. Hneď v úvode chcem podotknúť, že všetko čo si prečítate je môj osobný názor, ktorý nechcem nikomu vnucovať. Sama som si ho utvorila viac »

Zastavte to páni, ak ste skutočne Slováci

18.02.2019

Tento otvorený list ihneď po publikovaní posielam pánovi premiérovi Pellegrinimu a primátorovi mesta Trenčín Richardovi Rybníčkovi. Vážení vyššie uvedení páni! Som Slovenka, rodená viac »

električka / Bratislava /

Električky v Bratislave odblokuje rozhodnutie súdu

13.12.2019 21:53

V spore o vstup na pozemk, ktorý bráni spusteniu električiek v Bratislave, dal súd za pravdu hlavnému mestu.

saudska arabia, ropa, dym

OSN nemôže potvrdiť, že zbrane použité proti Saudskej Arábii patrili Iránu

13.12.2019 21:49

Teherán tieto tvrdenia označil za "absurdné" a zodpovednosť poprel.

vianocny stvomcek, predaj, stromcek, vianoce

Slovenské lesy spustili predaj vianočných stromčekov, domovom a ústavom ich darujú

13.12.2019 20:45

Štátny podnik spustil predaj vianočných stromčekov už v prvej polovici decembra.

baranek

Najväčším ohrozením strany Za ľudí je sám Kiska, tvrdí Baránek

13.12.2019 20:01

Možno jeden z posledných predvolebných prieskumov verejnej mienky ukázal stagnáciu viacerých doteraz favorizovaných strán.